Kolesarjenje in srečanje ob svetovnem dnevu hemofilije 17. aprilu
13.4.2019 smo se srečali v Mlajtincih in izvedli kolesarjenje ob svetovnem dnevu hemofilije.
Tisti člani, ki niso kolesarili pa so svoje sklepe utrjevali v Termah Vivat. Zbralo se nas je 55 udeležencev. Prof. dr. Irena Preložnik Zupan je pripravila predavanje o novih pristopih k zdravljenju hemofilije. Mag. Phar Martina Bago iz Hrvaške pa je med hemofiliki izvedla anketo o adherence in kakovosti življenja med hemofiliki.
http://lendavainfo.com/jutri-je-svetovni-dan-hemofilije-minulo-soboto-so-ga-obelezili-tudi-clani-prekmurskega-drustva/